גיוס לסטארטאפים - האתגר

לחברות הסטארטאפ, כמו גם למייסדים, למנהלים ולעובדים – ישנם מאפיינים ייחודיים המבדילים אותם מכל סוג של עסק אחר. הדינאמיות, הצורך בגמישות בביצוע משימות מעבר לאחריות הפורמאלית, וכמובן – הצורך בידע ובמיומנויות ברמה הגבוהה והעדכנית ביותר – מצריכים זיהוי וגיוס עובדים המתאימים לעבודה בסביבה זו. על כך יש להוסיף את חוסר הוודאות לטווח הארוך.

לכן, מועמדים פוטנציאליים לחברות סטארטאפ, נבדלים באופן מהותי בנסיונם, יכולתם, ואף בתכונות האישיות – ממועמדים שמתאימים לחברות במגזרים אחרים.

בנוסף, הטאלנטים בעלי המיומנויות הטכנולוגיות המעולות והעדכניות – מחוזרים ביותר, ולא די לאתר ולזהות אותם – לעיתים קשה "לצוד" אותם ולשכנעם להתעניין במשרה חדשה.

כשמצליחים לעורר את סקרנותם – הם מתעניינים באיתנות המימון של הסטארטאפ, סיכויי ההצלחה של המוצר, זהות המייסדים או הצלחותיהם הקודמות, ה Stack הטכנולוגי, בהזדמנויות ההתפתחות האישית שלהם, בתנאי העבודה וגמישותם – כל אחת ואחד לפי צרכיו האישיים. שלב האינטראקציה עם המועמדים הפוטנציאליים הוא קריטי לצורך הבאת טאלנטים בעלי פוטנציאל הצלחה.

התמחותנו המרכזית בגיוס לסטארטאפים, לתפקידים טכנולוגיים, ולתפקידים חיוניים אחרים, מביאה אותנו להצלחה ללא תחרות בכמות הגיוסים.